OFERTA - Producent plandek i reklamy zewnętrznej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Polecamy Państwu:

Plandeki

Plandeki są podstawowym produktem naszej firmy. Wykonujemy plandeki na wszystkie dostępne typy pojazdów, takie jak naczepy, przyczepy, plandeki na wywrotki, pojazdy rolnicze, przyczepki samochodowe. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy jedynie materiały zachodnich firm Mehler i Ferrari w bogatej gamie kolorów o gramaturze 680 – 900 g/m2. Świadczymy również usługi w zakresie naprawy plandek.Banery reklamowe


Banery to jedna z podstawowych form reklamy zewnętrznej. Ich zaletą jest łatwość montażu. Można je umieścić praktycznie w dowolnym miejscu np. na elewacji budynków, na ogrodzeniu lub konstrukcji metalowej. Mamy w ofercie kilka rodzajów tkanin, najchętniej jednak drukujemy na plandekach samochodowych przystosowanych do zadruku. Banery zagrzewamy na krawędziach podwójnie i zakuwamy oczka co ok.50 cm. Na życzenie Klienta możemy je zalaminować (co zabezpiecza przed promieniami UV i zadrapaniem), jak również wykonać tunele.
Oklejanie samochodów

Jedną z najskuteczniejszych i modnych form reklamy jest grafika samochodowa. Wykonujemy reklamy metodą wektorową (grafika i znaki wycinane z folii), jak również kolorowe wydruki na foliach wylewanych - stosowanych do przetłoczeń, na foliach polimerowych - na proste przestrzenie. Polecamy też naklejaną na szyby folię One Way Vision.
Wyklejanie witryn


Ładną i dosłowną formą przekazu prowadzonej działalności jest oklejanie szyb okien sklepowych folią dekoracyjną (imitacja mrożonego szkła lub piasku) oraz wyklejanie folią One Way Vision umożliwiającą widok na zewnątrz.
Potykacze Rollupy i płyty spienione


Wygodną i praktyczną formą reklamy są potykacze i rollupy, które w łatwy sposób można postawić w dowolne miejsce w danym momencie. Można nakleić na nich dowolną treść – kolorowe elementy bądź proste informacje.

Na płytach spienionych o grubości 2-10mm wykonujemy różnego rodzaju tabliczki, tablice reklamowe, tablice UNIJNE, znaki. Można je w łatwy sposób zawiesić na budynku lub w innym miejscu.
Naklejki


Naklejki laminujemy i drukujemy wg zamówień - od małych (wielkość pół wizytówki) do dużych. Istnieje możliwość wycinania po OPOSIE (po obrysie - zaokrąglone rogi lub nieregularne kształty).

Litery, dekoracje przestrzenne


Efektowną, a zarazem prostą formą reklamy są litery, logotypy wykonane ze styroduru, malowane w całości lub z licem z kolorowego plexi. 
                          

Prace nietypowe
   
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego